Ortalık Karışacak! Hadise’nin ‘Bebeleri Pistten Alalım’ Sözlerine Ece Seçkin’den Bomba Yanıt!

Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda konser veren Hadise, konserin ardından Instagram hesabında fotoğraflarını ‘Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım?’ notuyla paylaşmıştı. Birkaç gün önce yine aynı sahneden konser veren Ece Seçkin de Hadisi’ye yanıt verdi. İkilinin bu göndermeleri ise gündem oldu.

Sahne şovları ve şarkılarıyla müzik sektörünü sallayan, özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Hadise, Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda verdiği konserle karşımıza çıkmıştı.

İddialı performası ve kıyafetiyle seyircilere muhteşem bir konser yaşatan Hadise’nin konserin ardından yaptığı paylaşım ortalığı karıştırdı.

Instagram hesabından konserdeki fotoğraflarını paylaşan Hadise, “Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım?” yazdı.

Birkaç gün önce yine Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda konser veren Ece Seçkin ise bu paylaşımı görünce yanıtsız bırakmadı.

Ece Seçkin de konserde çekilen görüntüleri paylaşarak “Ezhel de “Bebeler her boku biliyolar,boşuna yapıcan bize lolo” diyerek yanıtlamıştı” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir